sobota, 11 sierpnia 2012

Moment, na który wielu z Was czeka z niecierpliwością, dla mnie jest, przyznam po raz kolejny, trudny. Nadesłaliście wspaniałe prace - na FB, jak i na maila - i ja, biedny żuczek, mam wybrać z nich tylko trzy!

Od razu mówię, że mi się nie udało :D

Mimo, że prosiłam o pomoc w wyborze między innymi męża.

Przypomnę tylko, że nagrodą w konkursie były trzy zestawy produktów Premium Rosa:Otrzymują je...

...tadam..tadam...

1. Magdalena Kaczmarek za Tort z grillowanych bakłażanów na ostro, który zachwycił nie tylko mnie, ale i innych "oglądaczy" przede wszystkim sposobem podania, fotką...Naprawdę czuć lato i radość w tym daniu.
2. Anna Loska za Roladki z bakłażana. Tak, tak, bakłażan rządzi! Choć tak naprawdę urzekł mnie ten granat... :)
3. Gosia Kalemba-Drożdż za Spaghetti z suszonymi pomidorami i płatkami róż - po prostu nie mogłam nie nagrodzić tego przepisu. Mimo, a może właśnie dlatego, że nie potrafię sobie ot tak wyobrazić tego smaku. Do spróbowania, po prostu :)  Spodobało mi się również zgrabne nawiązanie do nazwy sponsora konkursu :)

I teraz niespodzianka!
Dwie osoby otrzymają również drobne niespodzianki ufundowane przeze mnie i mojego męża :) Otrzymają  je kobitki, które przygotowały potrawy proste, ale takie, które ja, lub mąż, bez chwili zastanowienia pochłonęlibyśmy tu i teraz :) Są to nagrody bardzo subiektywne, możliwe, że dla niektórych zaskakujące :)

Mnie spodobał się pomysł  Joasi Szczepańskiej na  Grillowane plastry sezonowych pomidorów, owinięte bekonem, z grillowanymi pieczarkami , oprószone parmezanem. Danie niby proste (sami wiecie, że ja leniuch jestem) ale przy tym wykwintne. No i co tu ukrywać, żałuję, że u mnie leje, bo skorzystałabym z przepisu raz dwa.

Mąż zaś uparł się na Bigos z kabaczka Renaty Saładonis. To po prostu wybitnie jego smaki. Klasyka, bez szaleństw, no i jest kiełbasa :D

Szczerze mówiąc potraw, które chcielibyśmy wyróżnić, było więcej. Niestety, gdybyśmy zaczęli nagradzać je wszystkie, groziło by nam bankructwo :D
Ja ze swej strony bardzo dziękuję Wam za zaangażowanie i fantastyczne pomysły. Zwycięską piątkę proszę o przesłanie swoich danych do wysyłki nagród na adres cyprian-25@o2.pl. Te z Was, które wygrały nagrody od Premium Rosa, niech podadzą również numer telefonu. Ja przekażę dane  do sponsora,który wyśle Wam nagrody, zaś niespodzianki postaram się wysłać jak najszybciej - we własnym zakresie, pocztą.

Pozdrawiam cieplutko!

8 komentarzy:

 1. Ooo jak fajnie! Bardzo się cieszę:)
  A nawiązanie było nieświadome, ja po prostu uwielbiam jeść róże :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwycięzcom! Ja póki się zabrałam za gotowanie, to konkurs się skończył :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, szkoda, że nie wzięłam udziału. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje pięknie za wyróżnienie co za radość :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję :) Bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mające na celu reklamę innych blogów nie będą akceptowane.