czwartek, 8 marca 2012

WYNIKI KONKURSU!!!!

Z wielką przyjemnością chciałabym ogłosić wyniki pierwszego konkursu na blogu Ja Jem.
Nie było łatwo wybrać. Poziom był bardzo wyrównany, napisaliście wiele fantastycznych opowieści i musiałam je przeczytać po kilka razy, aby w końcu jakoś zdecydować, do kogo powędrują nagrody. Żałuję,że mogłam nagrodzić tylko dwie osoby, bo z pewnością zwycięzców byłoby więcej niż tylko dwoje...
Tych,którym się tym razem nie udało, mogę już zaprosić na następny konkurs, który się odbędzie już wkrótce. I to z dużo lepszymi nagrodami! Wypatrujcie zatem , bo warto!
Czas, już chyba ogłosić te wyniki :)Nagrodę za konkurs na FB, czyli zestaw kosmetyków Bielenda otrzymuje :
                                                           
                                                                     Leszek Mika
Gratuluję  serdecznie! Historia z wylaniem rosołu do zlewu  jest wybitnie w moim stylu, bo sama jestem roztrzepana do granic możliwości, zwłaszcza w tak stresującej sytuacji jak wizyta teściów :)Nagrodę za konkurs blogowy, czyli zestaw kuchenny otrzymuje:
                                                     

                                                                   Babciagramolka-Bunia

 Zwyciężczyni napisała ciepłą i malowniczą, pełną zapachów, smaków i kolorów opowieść... Dzięki temu łatwo sobie było wyobrazić umorusanych przyprawami wnuczków, którzy dorwali się do kuchennych skarbów Babci :)

Zwycięzców proszę o wysłanie swoich danych adresowych na maila : cyprian-25@o2.pl w ciągu 7  dni od ogłoszenia wyników (w przypadku braku takiego maila, przyznam nagrodę innej osobie)

a pozostałym raz jeszcze dziękuję za udział i zaangażowanie, a także zapraszam do następnego konkursu!

2 komentarze:

  1. Dziękuję pięknie . Zadzwoniłam do wnuków do Anglii ( bo tam teraz mieszkają ) - powiedzieli , że muszę im postawić ciacho w nagrodę , że wygrali swoimi psotami dla mnie nagrodę :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze mające na celu reklamę innych blogów nie będą akceptowane.