środa, 25 lipca 2012

Czas i pora najwyższa na konkurs. Tym razem prawdziwie kulinarny, pierwszy taki na moim blogu. Firma Premium Rosa, dawniej znana jako Polska Róża, z okazji wprowadzenia na rynek nowego produktu, lutenicy, zdecydowała się  na ufundowanie nagród.

Lutenica to gęsty aromatyczny sos, z grillowanych papryk, bakłażanów i pomidorow. Oryginalny bułgarski, tam produkowany. Pasuje niemal do wszystkiego i jest zdrową alternatywa keczupu. Bez konserwantów, chemii, sztuczności i innych świństw. Sama natura, zdrowie i to w formie przepysznej!

ZASADY KONKURSU:
1.  Przygotujcie ciekawe danie z użyciem jednego z trzech warzyw, które wchodzą w skład lutenicy. Tu macie dowolność - może być to sałatka, przekąska, danie główne...cokolwiek sobie wymyślicie. Zróbcie daniu zdjęcie (na zdjęciu musi pojawić się karteczka z napisem "Konkurs Ja jem" - to pomoże wyeliminować plagiaty i inne nieuczciwości - karteczka nie może być "dorobiona" w programie graficznym).
Dodam, aby zachęcić również mniej wprawne w gotowaniu osoby we wzięciu udziału w konkursie, że doceniane będą nie tylko wymyślne, trudne w przygotowaniu potrawy, ale przede wszystkim  te, w których uruchomicie swoją pomysłowość, kreatywność.
Przepis i zdjęcie wklejcie na tablicy na FB bloga Ja jem -> KLIK . Możecie ewentualnie podesłać  je na maila : cyprian-25@o2.pl  lub umieścić na swoim blogu, a w komentarzach do tego posta wkleić link do przepisu. Pamiętajcie o karteczce!
Proszę też byście podali namiar na siebie w postaci adresu email, tak bym mogła się potem skontaktować z wygranymi osobami.

2.  Mile widziane będzie polubienie strony sponsora, Premium Rosa, na FB.

3.  Konkurs trwa od dzisiaj 25 lipca 2012 do 8 sierpnia 2012 do godziny 23.59.

4. W ciągu trzech dni od zakończenia konkursu wybiorę trzech zwycięzców, którzy otrzymają od sponsora zestawy produktów:

Konkurs warzywny z lutenicą Premium Rosa
 5. Zwycięzcy będą zobowiązani podać swoje dane teleadresowe, które przekażę sponsorowi konkursu, by ten mógł wysłać im nagrody. Jeśli w ciągu tygodnia od  ogłoszenia wyników nie otrzymam od zwycięzcy adresu do wysyłki nagrody, będę zmuszona wybrać kolejną osobę.

Gdybyście mieli jakieś pytania odnośnie konkursu - piszcie również na  cyprian-25@o2.pl

ZAPRASZAM WAS DO ZABAWY I ŻYCZĘ KREATYWNEGO GOTOWANIA!

10 komentarzy:

 1. Świetnie, na pewno wezmę udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny konkurs, już coś szykuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem ostatnio o tym sosie, całkiem fajny. Może też się skuszę na udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze mówiąc nie słyszałam o takim sosie, muszę koniecznie go nabyć! A jak zdążę, to coś przygotuję, gdyż uwielbiam te składniki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem tego sosiku:)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mające na celu reklamę innych blogów nie będą akceptowane.